KOLEM SVĚTA ZA PĚT DNÍ
Dopravní týden jsme si s dětmi naprosto užily. Ranní námětovou hru na chodce a řidiče si užívaly každý den. Hra s moukou na světelném panelu s autíčky také neomrzela . Celý týden se nám moc povedl a doufáme, že si děti i něco zapomatovaly a budou vědět jak se chovat v dopravní situaci. :)

















