Pohdka ikova5

MŠ Pohádka

pastelk.jpg

Milé děti, vážení rodiče.

S radostí vás vítáme na začátku nového školního roku v naší mateřské škole.

Je pro nás ctí a radostí být součástí vašeho dětského vzdělávání a vývoje.

Společně se těšíme na poutavé a inspirativní chvíle, které nás čekají v následujících měsících.

Mateřská škola je místem, kde vaše děti budou objevovat nové dovednosti, tvořit přátelství a zažívat radost z učení.

Snažíme se vytvořit prostředí plné lásky, podpory a porozumění, kde se vaše děti budou cítit jako doma.

Těšíme se na společnou cestu, během které budeme společně prozkoumávat svět a pomáhat vašim dětem růst a rozvíjet se.

Máme připraveny různorodé aktivity, hry a projekty, které podpoří rozvoj vašich dětí a připraví je na další kroky ve svém životě.

Vaše důvěra a spolupráce s námi jsou pro nás nepostradatelné, a tak věříme, že společně vytvoříme skvělý a příjemný školní rok pro všechny.

Věříme, že naše mateřská škola bude pro vaše děti místem, kde se budou smát, učit se a vyrůstat ve zdravé, šťastné a dovedně připravené jedince.

Děkujeme vám za důvěru, že nám svěřujete vaše nejcennější poklady.

S pozdravem, kolektiv MŠ Pohádka

pastelky.jpg